Dokument inifrån: Ny film om entreprenörskap!

Strax innan årsskiftet träffade vi några utav våra mest lysande entreprenörer och fick ta del av deras syn på vad entreprenörskap egentligen innebär. Allt dokumenterades i en film som nu finns tillgänglig här


För kontakt med samtliga deltagande bolag och entreprenörer: 

SWEDISH ALGAE FACTORY (www.swedishalgaefactory.com)
Angela Wulff, R & D Manager – angela@swedishalgaefactory.com
Sofie Allert, VD – sofie@swedishalgaefactory.com

TRINE (www.jointrine.com)
Sam Manaberi, VD – sam@jointrine.com
Jennie Lindell, Designer – jennie@jointrine.com

SIGMASTOCKS (www.sigmastocks.com)
Nanna Stranne, Marknad & Tillväxt – nanna@sigmastocks.com
Mai Thai, VD – mai@sigmastocks.com

METRY (www.metry.io)
Joel Torkelsson, Head of Sales – joel.torkelsson@metry.io

1928 DIAGNOSTICS (www.1928diagnostics.com)
Susanne Staaf, COO – susanne.staaf@1928diagnostics.com
Susanne Staaf, CEO – kristina.lagerstedt@1928diagnostics.com